OLCAY BOZ – AMERİKA PHİLELDPİHA PARK TAHMNLERİ 25.06.2019

1.AYAK. DAHA SERT GRUPLARDA TABELA DIŞI KALDIKTAN SONRA UYGUN GRUBA GELİP KAZANMA BAŞARISI GÖSTEREN 6 NOTABLE YİNE UYGUN RAKİPLERLE YARIŞACAK VE BENİM FAVORİM. DAHA SONRA VERECEĞİM İSİM 4 ASK CHUCK GENELDE İKİ GİTMEYİ SEVEN İSİM DAHA ÖNCEDEN 4.OLAN 2 NUMARAYI GEÇME BAŞARISI GÖSTERMİŞTİ VE YİNE DAHA SONRA VERECEĞİM İSİM YARIŞIN FAVORİSİ 2 HİDDEN BAMBOO VE O ATA 2 DEFA GEÇİLMESİNE RAĞMEN SON GEÇİLDİĞİNDE YARIM BOY ARKASINDA KALAN 7 İNSİDER VE YİNE 2 NUMARAYA GEÇİLEN AMA GANYANI DÜŞÜK 5 SOUTHERN KISSES İLE BU AYAĞI GEÇİYORUM. YERİ OLAN BU AYAĞI KAPATABİLİR.

SIRALAMAM. 6-4-2-7-5 /// HEPSİ

2.AYAK. BİR HAFTA ÖNCE KOŞUP O YARIŞTA 4. OLAN 1 DIAGONAL ÇOK KALE BİZDE ÇIKMASINA KARŞIN BENDE PEK GÜVEN VERMEDİ. YARIŞIN MAİDEN OLMASI VE SATIŞ YAPABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM İSMİ BEN TEK YAZMAYACAĞIM YIKARAK PARAYA GİDECEĞİM ÖZELLİKLE 2 TANE KALE VARSA MUTLAKA BUNLARDAN BİRİ YIKILMALI Kİ PARA ALALIM. ÖNCELİK RAKİBİ 3 LAWYER ROY DAHA SONRA USTA JOKEYİ OLAN 9 OBVIOUSLY DRAMATİC SIRAYLA YAZACAĞIM BURDA SÜPRİZ BEKLİYORUM.

SIRALAMAM. 1-3-9-6-4-7

3.AYAK. ÖZELLİKLE SON GALOBUNDA 800 46 GİBİ DERECE GERÇEKLEŞTİREN DİĞER TAYLARDA HİÇ BÖYLE GÖRMEDİM GENELDE 48-49 YAPIYORLAR 4 GRAVEL ROAD JOKEYİ HATA YAPMAZ VE STARTI DÜZGÜN ALIRSA GÜNÜN BOMBASINI GERÇEKLEŞTİREBİLİR. DAHA SONRA VERECEĞİM İSİM 5 IT’S PAZIBLE BU İSMİN ANNESİDE VE BABASI İLK YARIŞLARINDA MAİDENDAN ÇIKMIŞLAR VE BU İSMİNDE ÇIKMASI MUHTEMEL OLABİLİR. DAHA SONRA VERECEĞİM İSİM ÇOK USTA JOKEYİ PENNİGHTON İLE START ALACAK OLAN 7 MISCHEVIOUS ALEX YAZILMASI GEREKEN İSİMDİR. BURANIN TAY YARIŞI OLMASI İLE SÜPRİZ OLMA İHTİMALİ FAZLADIR. YERİ OLAN BU AYAĞI KAPATABİLİR.

SIRALAMAM. 4-5-7-2-3-1-6

4.AYAK. DAHA SERT GRUPLARDA KOŞMUŞ BİR İSİM OLAN 1 MY CANDY FOREST BANKOMDUR.

SIRALAMAM. 1 MY CANDY FOREST  GÜNÜN BANKOSU….

5.AYAK. BU YIL KOŞTUĞU 4 YARIŞTA 3 BİRİNCİLİK ALAN VE SON İKİ YARIŞI BELMONT DA KOŞAN DAHA İYİ HİPODROMLARDA MÜCADALE VERMİŞ İSİM UFAK OYUNLARA ALTERNATİF TEKİMDİR.

SIRALAMAM. 10 MO SOUL //// 3-6-5-2

6.AYAK. 28 GÜN ÖNCE BERABER KOŞAN 1-2-4-8 NUMARALI İSİMLER O GÜN İÇİNDE KAZANAN 4 RED RAZZO OLMUŞTU VE BENİMDE FAVORİM BU İSİM OLACAK. O YARIŞTA 3. OLMA BAŞARISI GÖSTEREN 8 NAVY COMMANDER DAHA ÖNCE KOŞTUĞU GRUPLAR SERT GRUPLAR OLUP BU YARIŞTA UFAK OYUNLARA ÖNERECEĞİM İKİ İSİM YETERLİ OLABİLİR.

SIRALAMAM. 4-8 //// 5-2

1.KOŞU. 1-7 YEDİLİ PLASE İÇİN ÖNERECEĞİM İSİMLERDİR.

HERKESE BOL ŞANSLAR ÖNCE KENDİ TUTTUKLARINIZ………..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir