OLCAY BOZ – İNGİLTERE KEMPTON PARK TAHMİNLERİ 26.06.2019

1.AYAK. SHEİKH HAMDAN AL MAKTOUN ATI OLAN 6 QAADDIM İLK DEFA KOŞACAK OLMASINA RAĞMEN İYİ EKİPTE BAKILAN İSİM ANTRENÖRÜNDE BU PİSTTE 18 BİRİNCİLİĞİ OLMASI VE YÜZDE 25 KAZANMA BAŞARISI GÖSTERİYORLAR HEM AT SAHİBİ HEMDE JOKEY OLARAK BU PİSTTE. ŞAYET BU İSİMDE A. ATZENİ BİNMİŞ OLSA GÖZÜM KAPALI BANKO YAZARDIM. ANCAK BU JOKEYİN DAHA AZ BİNDİĞİNİ AMA YÜZDESİ İYİ YİNE DE FAVORİM OLACAK. DAHA SONRA VERECEĞİM İSİM ÇİMDE 2. OLAN VE KAZANAN İSİMDEN 8 BOY YEMİŞTİ CLASS-3 KOŞMUŞTU, KOŞU GÖRME AVANTAJI İLE DİĞER ŞANSLI GÖRDÜĞÜM İSİMDİR. GEÇEN YIL R HANNON UN KAZANDIĞI BU KOŞU VE YİNE ANTRENÖRÜN ATI VAR ÇİMDE KOŞU GÖRME AVANTAJIYLA 9 WINNETKA DİĞER ŞANSLI VERECEĞİM İSİMDİR. BU AYAK TAY YARIŞI OLDUĞU İÇİN SÜPRİZ OLMA İHTİMALİ YÜKSEKTİR. AMA RİSK ALMAK İSTEYEN OLURSA 6 QAADDIM TEK ATABİLİRSİNİZ.

SIRALAMAM. 6 QAADDIM //// 7-9

2.AYAK. ŞİMDİ BU KOŞUDA ATLARI BU PİSTTE VE 1400 DE YAPTIĞI DERECELERE BAKTIM EN İYİ DERECEDE ÇIKAN İKİ AT VAR 1.25 İÇİNDE YAPAN 2 VE 6  NUMARALI SAFKANLAR 2 NUMARA EN AZ 5-6 KİLO ALARAK KOŞACAK VE DERECE İLLA Kİ DAHA KÖTÜ ÇIKAR DİĞER İSİM 6NUMARA İSE 1.5 KİLO DAHA DÜŞÜK KOŞACAK ÜSTÜNE ÜSTLÜK O YARIŞI KAZANMIŞ 3.5 BOY FARK ATMIŞTI O YÜZDEN BEN BURAYA BANKO ATACAĞIM. 1 NUMARA 1.26 İÇİNDE KOŞMUŞ DİĞER İSİMLER GENELDE 1.27 İÇİNDE KOŞUYOR O YÜZDEN 6 FANTASTİC FLAYER BANKOM.

SIRALAMAM. 6 FANTASTİC FLAYER GÜNÜN BANKOSU.

3.AYAK. 2 VE 3. AYAK BAKTIĞIMIZDA AYNI HANDİKAP VE DİŞİLERE AİT OLUŞU NEDENİYLE SÜPRİZ OLMA İHTİMALİ FAZLA DİĞER AYAKTA ÖNE ÇIKAN ATI TEK ATTIĞIMIZ İÇİN BURDA SÜPRİZ İSİM ARAYACAĞIZ KİLOLARI O KADAR GÜZEL AYARLAMIŞLAR Kİ HER ATIN GELİRİ VAR YAPMIŞLAR O YÜZDEN BU AYAĞA ÇOK AT YAZACAĞIZ. ÖNCELİK 4 REGAL BANNER İSİMLİ ATTA R VARİAN EN ÖNEMLİ JOKEYİ A ATZENİ BURDA BİNMİŞ AMA İLK AYAKTA 6 NUMARAYA BİNDİRMEMİŞTİ. ÇOK İLGİNÇ GELDİ BANA. DİĞER ŞANSLI VERECEĞİM İSİM İSE O MURPHY NİN BİNECEĞİ 3 CRYSTAL CASQUE İSİMLİ ATA VERİYORUM. BU AYAĞA ÇOK ATLA GEÇECEĞİM.

SIRALAMAM. 4-3-7-11-5-9-6 //// HEPSİ

4.AYAK. DAHA ÖNCEDEN TAKİBİMDE BİR İSİM OLAN VE BU PİSTTE AŞİNA OLMUŞ İSİM 5 DİRECTORY BENİM FAVORİM. DAHA SONRA VERECEĞİM İSİM BU PİSTTE EN İYİ DERECE SAHİP GÖRDÜĞÜM 1 JUST BRİLLANT KİLODAN ETKİLENMEZSE ÇOK ŞANSLI BİR İSİM. DAHA SONRA TUTTUĞUM İSİM YİNE BU PİSTTE İYİ YARIŞLAR YAPMIŞ SON YARIŞLARI ÇİMDE OLDUĞU İÇİN VARLIK GÖSTEREMEYEN 13 MARGİES CHOİCE BURANIN BOMBASINI YAPABİLİR. SONRA VERECEĞİM İSİM 12 KİNGSTON KURRAJONG ÇİMDE İYİ YARIŞLAR YAPAN 7 CHAİ CHAİ VE 14 RAGSTONE VİEW SONRAKİ İHTİMALLERDİR.

SIRALAMAM. 5-1-13-12-7-14-6-9-3-2-10

5.AYAK. BU PİSTTE AŞİNA OLMUŞ VE YARIŞLAR KAZANMIŞ 9 THE PİNTO KİD VE SERT GRUP KOŞMUŞ 6 WİMPOLE HALL İLE BU AYAĞI GEÇİYORUM.

SIRALAMAM. 9-6

6.AYAK. UZUN MESAFELİ YARIŞTA ÇOK ATA YER VERECEĞİM SÜPRİZ ÇIKABİLECEK KOŞU.

SIRALAMAM. 2-10-8-12-7-9-5-14

1.KOŞU. 5 QUEEN OF THE SEA GODOLPHİN TEMSİLCİSİNİN FAVORİ OLDUĞU BU KOŞUDA 7 VE 4 RAKİP GÖRDÜĞÜM İSİMLER.

HERKESE BOL ŞANSLAR ÖNCE KENDİ TUTTUKLARINIZ.

One Reply to “OLCAY BOZ – İNGİLTERE KEMPTON PARK TAHMİNLERİ 26.06.2019”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir