YAVER ADANA ALTILI TAHMİNLERİ 09.06.2019

Kendime ait yeni sitemde sizlere ilk oyun olarak ADANA paylaşmak nasip oldu. Bundan sonra düzenli olarak bu adresde sizlerle beraber oyunlarımı paylaşacağım.

Umarım yeni sitemiz uğurlu gelir.

Sevgili dostlar bizler kahin değiliz sadece tahminciyiz. Bizlerin de gözden kaçırdığı atlar muhakkak ki oluyor, Olacak da. Sizde kendi hislerinizi katarak oyunlarınızı kurun lütfen.

Şunu bilmenizi isterim hiç kimseden duyduğum gördüğüm atı saklamıyorum. Ne biliyor ve görüyorsam sizlerle paylaşıyorum.

Sizlere verdiğim oyunun aynısını bazan da daha da genişleterek oynuyorum. Bundan sonraki günlerde daha çok destek olmanızı umut ediyorum.

Şunda söylemek isterim. Reklâmlar geldiği zaman her program a sadece 1 tane reklam tıklaması yeterli olacak. 3.4 tane tıklamanıza gerek yok. Her yarış programına tek tıklama. Bunu Bana çok görmeyen siteye giren her oyuncu oyun bulsun paranın altında kalsın.

Yarın bursa Bankom hazır.
30 unda saddam ‘ın skud füzesi gibi bankomuz hazır. Takip edin takip de kalın. Retwit ve beğeni ile desteklerinizi bekliyorum.

ADANA TAHMINIM;

1.AYAK… 5.1.4.11.6.2.8.
2.AYAK… 11.9///12.14.13.8.7.2.1.4
3.AYAK… 5.9.2.3.1
4.AYAK… 1.5.3
5.AYAK… 7 LİMİTLES BANKOM
6.AYAK… 7.6

Sevgiler ,saygılar.
YAVER….

ÇOK GÜÇLÜ ORJININE INANDIGIM LIMITLESS BUGUN ADI GIBI KOSUP LIMIT YÖK DIYIP DUZELEN FORM DURUMUYLA KAZANACAKTIR. BENIM SAHSI KUPONUMDA DA BANKOM OLACAKTIR.


BOL ŞANSLAR BOL KISMETLER…..

11 Replies to “YAVER ADANA ALTILI TAHMİNLERİ 09.06.2019”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir