YAVER – BURSA ALTILI TAHMİNLERİ 15.07.2019

BURSA ALTILI TAHMINIM

1.AYAK…. 2 CREMEDELACREME
2.AYAK…. 6//2.3.1
3.AYAK…. 5//2.1.3
4.AYAK…. 10.1.4.11
5.AYAK…. 1//3.4.5.2.6
6.AYAK…. 4.8.9///6.2.5

2.ayak dan 8
3.ayak dan 4
4.ayak dan 2
Şablon dan eledigim isimlerdir bütçe doğrultusunda eklenebilir.

Plase ayağında 4 kazanır tutuyorum.

BANKOM CREMEDELACREME SAHA DA INANILMAZ İŞLERLE BU YARIŞ A GELİYOR. 1.28 GALOP 1.14 GALOPLARLA HAZIRLANAN BU TAY SAVAŞLAR GÖRMÜŞ HEAD WAY İLE BERABER YAPTIĞI GALOP DA ADETE AYAKLARI YERE DEĞMİYORDU. (KULAKLIK VARKEN IDMAN YAPMIYORDU SOPA KAMCI. KULAKLIK CIKTI)RAKIP I NE 10 BOY FARK YAPAN TAY BENIM BUGÜN TEREDDÜTSÜZ BANKOM. ŞIMDI YARIŞ MAIDEN TAY YARISI. BU AT DAHA 2.YARIŞINA CIKACAK STIL YOK TARZ YOK BEKLE DESEN AT KOSMAYI BILMIYOR BURDA YAPILACAK EN IYI TAKTIK İYİ START AL ÖNE FIRLA ISRAR EDEN OLMAZSA LIDERLIGI AL BEYAZ BAYRAK AYNA YAP. HA ISRAR EDEN OLURSA KAFAYA 2.3.4 YAT DUZLUKDE NE VARSA VER. BANKOM COK CAZIP BENI BILIYORSUNUZ INANDIGIM ATIN AGF SI UMURUMDA OLMAZ. BENIM BUGÜN BANKOM.

YA ILLA RAKIP KIM DIYE SORAN OLACAK MUHAKKAK. BAŞKA YERDE TEK ATACAK OLANLARA 5 NUMARA ÖNERIYORUM.

Lütfen herkes önce kendi tuttuğu atlarla oyun yapsın. Oyunum idman durumu saha duyumu ve kendi analizlerimle kurgu yapılmıştır.
Çizgi öncesi bütçenize göre harmanlayın lütfen.

Şunu belirtmek isterim. Isterizki her kuponumuz tutsun. Ama malesef kurgu hatası yapınca olmuyor. Bizim gözümüzden kaçırdığımız elbet oluyor. Lütfen siz hislerinizi de katarak ilave edip çıkararak oynayınız.
Şahsi kuponlarım şablondan büyük olur ise şablonda olmayan atlar doğal olarak olacak. Ama şuna herkes emin olsun asla at saklamıyorum saklamam.

Bol sanslar. Bol kısmetler.🍀🍀🍀🍀🍀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir