YAVER – BURSA ALTILI TAHMİNLERİ 21.06.2019

2 BANKOM DA ÇOK RISKLI. BEN INANDIGIM ATLARA OYNAYAN BIR OYUNCU VE YORUMCUYUM. KAZANMALARI HALIMDE BASKA AYAKLARDA GELECEK ATLARLA ÇEK ALIRIZ.

1.AYAK DA CIDDI TEMPOLAR OLACAK. MISTER POINT, TIPITIP,TREVI FOUNTAIN BUNLAR CİDDİ TEMPOLARLA ÖNE DUSECEK. BANKOM REMAZAN ABI DE ISTEDIGI ZAMAN TEMPOLARA ÇIKAR. ISTERSE BEKLEYEN YAPISIDA VAR. BEN KAÇSA DA BEKLESE DE KAZANMASINI BEKLIYORUM. RAKİP SORANLARA ŞAHINBEY VE SILVER WOLF ONERIRIM AMA KENDİME BANKO YAZIYORUM.

2.AYAK BEN OYUNCU. 100MT DAHA UZAYAN YARISTA SONLARDAKI ETKILI SIPRINTI VE UYGUN KILOSU ILE BENDE BANKO. RAKİP YAZMIYORUM AMA OLURDA YAZACAK OLSAM 11 NO SARRAF SULTAN YAZARDIM.

IKI BANKOM KAZANMASI HALINDE KAHVELERIMIZI ICER ZEVK YAPARIZ.

Lütfen herkes önce kendi tuttuğu atlarla oyun yapsın. Oyunum idman durumu saha duyumu ve kendi analizlerimle kurgu yapılmıştır.
Çizgi öncesi bütçenize göre harmanlayın lütfen.

Şunu belirtmek isterim. Isteriz ki her kuponumuz tutsun. Ama malesef kurgu hatası yapınca olmuyor. Bizim gözümüzden kaçırdığımız elbet oluyor. Lütfen siz hislerinizi de katarak ilave edip çıkararak oynayınız.
Şahsi kuponlarım şablondan büyük olur ise şablonda olmayan atlar doğal olarak olacak. Ama şuna herkes emin olsun asla at saklamıyorum saklamam.

BURSA ALTILI TAHMINIM

1.AYAK…. 6 REMAZAN ABİ
2.AYAK…. 6 BEN OYUNCU
3.AYAK…. 1.5.4.2
4.AYAK…. 3.2.5.6
5.AYAK…. 6.3.7.5.2.1
6.AYAK…. 6.10.7.1.3.5.4.2.12.11

Bol sanslar. Bol kısmetler.🍀🍀🍀🍀🍀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir